apk.cafe
Кращі додатки для Андроїд

Тут ви можете завантажити АПK-файл "School Bus Driving 3D" для Samsung Galaxy Core Lite безкоштовно, версія apk файлу - 1.3 для завантаження на Samsung Galaxy Core Lite просто натисніть цю кнопку. Це легко та безпечно. Ми надаємо тільки оригінальні апк файли. Якщо який-небудь з матеріалів на цьому сайті порушує ваші права, повідомте нас

Опис для School Bus Driving 3D
Скріншоти для School Bus Driving 3D
  • Школа автобусів 3D
Опис для School Bus Driving 3D (з google play)

Почуй ріг? Пора поїхати шкільні автобуси навколо міста як водіїв шкільних автобусів. Хоча це і не всі розваги та ігри, адже ви повинні переконатися, що діти виходять безпечно та своєчасно! Ведіть великі автобуси по місту, забирайте дітей на шляху з дому, забирайте їх до автобусних зупинок та виконуйте свій обов'язок як муніципальний працівник.

Парковка має вирішальне значення на кожному етапі, особливо коли час не на вашому боці. Мистецтво водіння та стоянки в різних місцях визначає, наскільки добре водій дійсно є. Стоянка великого автобуса, як шкільний автобус, може бути подвійним завданням і навіть веселіше, ніж спортивний автомобіль. Отже, давайте готуємося проти часу і їздимо в місто, дивлячись на різноманітні перешкоди, такі як трафік, коли ви досягаєте свого місця призначення, щоб уважно і точно стояти на вказаному місці. Шкільний автобус Driving 3D - це захоплююча гра, де ви та ваші діти вивчать правила дорожнього руху!

Школа автобуса Особливості водіння:

• 30 приємних місій з легким та плавним геймплеєм
• 3D-міське середовище з реалістичною графікою
• Симулятор з керуванням на ваш вибір, рульове управління, коробка передач та кути огляду камери
• Забавні та великі шкільні автобуси, щоб їздити та насолоджуватися
• Реалістична фізика автобусів

Про Tapinator
Tapinator (Ticker: TAPM) розробляє та публікує ігри на провідних мобільних платформах. Портфель компанії включає в себе понад 250 рухомих ігор, які в цілому досягли 350 мільйонів завантажень гравців. Штаб-квартира Tapinator розташована в Нью-Йорку. Для отримання додаткової інформації відвідайте Tapinator.com.

Оцініть цей додаток
Інформація
Інші версії АПК файлу School Bus Driving 3D для Samsung Galaxy Core Lite(SM-G3586V)
Схожі ігри для Samsung Galaxy Core Lite(SM-G3586V)